Adana Reklam Seslendirme ve Tanıtım Filmi

ADANA REKLAM SESLENDİRME VE TANITIM FİLMİ  anlatımlar katarak yaptıkları çalışmadır. Seslendirme aşamalarında pürüssüz bir ses, düzgün diksiyonlu anlatım, içeriklere yapılan vurgulu belirtmeler seslendirmenin kalitesini ve hedef kitleye de ulaştırılmak istenilen çalışmanın kalitesi açısından çok önemlidir.

Seslendirme türleri şunlardır:
İngilizce seslendirme
Belgesel seslendirme
Santral seslendirme
Ulusal seslendirme
Mağaza içi seslendirme
Dublaj seslendirmeleri
Seslendirmeler bir diğer adı da dublajdır diyebiliriz.

Dublaj hemen herkesiz yapabileceği bir iş değildir.Hem bu iş için gerekli sanatsal yeteneği kendisinde barındırmalı hemde profosyonel bir stüdyo ortamıda hazırlanmalıdır.aktarılmalı Ses asıl konu olduğu için kayıt aletlerinde mikrofana kadar herşey profosyonel olmalı ve mizing teknikleriyle sesin enson çıkışı izleyice kaliteli olarak
Dublaj ya da seslendirmede birçok kriter vardır.

Eldeki metni, görüntüyü verilmek istenilen mesaja göre düz bir yazı ya da olay örgüsü yerine mesajın, konunun ve görüntünün anlamı ve duygularıyla birlikte anlatmalıdır.
Seslendirmeler aynı zamanda tanıtım filmlerinde de sıkça yapılan bir anlatım olayıdır.Burda sadece seslendirmede olmayabilir ve anlatıcının kendiside ekran da görünmektedir.Hem ses hemde kendine özgü vücut diliyle konunun kitleye geçmesi sağlanır.